środa, 8 lipca 2015

Coś o mnie, czyli METRYCZKA :)

Witam wszystkich po dłuższej przerwie

Osoby, które czytają mojego bloga wiedzą, że mój czas wolny uległ zmniejszeniu do minimum i tworzę sobie powoli w tzw. międzyczasie. Ale dzisiaj nie o tworzeniu będzie tylko o mnie :) A będzie tak dlatego, że biorę udział w wakacyjnej wymiance u Hubki. Wpadła ona na genialny pomysł, aby każdy stworzył Metryczkę, czyli post, w którym odpowie na 13 pytań dotyczących własnych upodobań i oczekiwań wymiankowych.1. Nick/imię  

Ewelina K. / Życie bez nudy

2. Co najchętniej przygarnęłabyś? Jakie techniki podziwiasz?

Z chęcią przygarnę wszystko, co jest związane z decoupage, scrapbookingiem oraz szyciem, m. in. koronki, tasiemki, serwetki, papiery do scrapbookingu. 
A podziwiam to, czego sama nie potrafię zrobić, czyli te wszystkie szyte piękności - lalki, maskotki, aniołki oraz wytwory sutaszowe :)

3. Jakie techniki wykorzystujesz w swoich pracach?W czym jesteś najlepsza?

Moje prace wykonuje głównie metodą decoupage, często 
łączę to z transferem jakiegoś napisu czy małego obrazka. Eksperymentuję z szyciem, szydełkiem oraz scrapbookingiem. A w czym jestem najlepsza? Chyba w tym czego zrobiłam najwięcej, czyli decu.  A wszystkie moje prace można oglądać na moim blogu:)

4. Trzy ulubione kolory to…

fiolet, beże-brązy i szarości w połączeniu z turkusem.

5. Kolory, których nie noszę/nie lubię to...

Ogólnie nie ma koloru, którego nie lubię. Jeśli chodzi o strój to mam rzeczy w różnorodnej kolorystyce, praktycznie każdy kolor znajduje się w mojej garderobie. Natomiast w przypadku wystroju domu to zdecydowanie dominują kolory z punktu 4.

6. Czy lubisz dostawać przydasie? Jeśli tak, to jakie?

Oczywiście, że lubię :) Chyba nie ma osoby, która by nie lubiła. A jakie to napisałam w punkcie 2.

7. Czy nosisz biżuterię? Jeśli tak, jaką?

Jeśli chodzi o kolczyki to nie noszę, bo nie mogę :/ Po kilkunastu latach noszenia sporej ilości kolczyków dostałam chyba uczulenia. Pierścionki noszę tylko dwa - obrączkę i zaręczynowy i tyle mi wystarczy. Naszyjniki noszę, ale lubię takie krótsze, nie z tych do pasa:) Z bransoletki też bym się ucieszyła:)

8. Czy masz jakiś ulubiony motyw, który przewija się np. w Twoim mieszkaniu, ubiorach?

Bardzo podoba mi się styl vintage, poza tym lubię motyw lawendy, kropeczki, kratkę i paski.

9. Kawa czy herbata(jeśli tak, co lubisz a czego nie)

Piję i kawę i herbatę, z tym że kawa tylko sypana i do tego własnoręcznie przeze mnie zmielona od czasu kiedy to w mojej zaparzonej kawie pływał sobie wysuszony robal. Herbatę piję tylko czarną.

10. Ze słodyczy to ja najbardziej...

lubię Rafaello i takie pralinki w kszatałcie muszelek z pysznym nadzieniem chyba nugatowym, w ogóle kocham to nadzienie we wszystkich słodyczach:)  Nie lubię tylko bakalii oraz galaretki w czekoladzie.

11. Czy ucieszyłaby Cię książka w paczce wymiankowej? Jeśli tak, jaki gatunek?

Książka bardzo by mnie ucieszyła. Co prawda ostatnio kiepsko u mnie z czytaniem, ale marzy mi się biblioteczka z ogromną ilością książek i bujanym fotelem, gdzie będę mogła się relaksować:) A jeśli chodzi o rodzaj to czytam różne, może oprócz poradników i kryminałów.

12. Czy ucieszyłby Cię kosmetyk? Jeśli tak, to jaki?

Kosmetyki może niekoniecznie, bo oprócz oczywiście kosmetyków do kąpieli używam tylko tuszu do rzęs oraz czarnej kredki do oczu, którą mam już kilka lat i jeszcze pewnie na kilka następnych będzie :) Wszystkie inne, na które czasem się skuszę leżą nieużywane lub używane raz na rok.

13. Chciałam jeszcze dodać....

żeby nie stresować się przygotowywaniem dla mnie paczki, ponieważ jeśli coś mi nie przypadnie do gustu to może przypadnie innym domownikom i nic się nie zmarnuje:) Ale ja też nie jestem wybredna i na pewno będę zadowolona:)

Tyle o mnie:) Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, które tutaj zostawiacie :)