piątek, 2 października 2015

Herbaciarka z sowami

Witam wszystkich wieczorową porą:)

Tak sobie myślę, o czym by tu dzisiaj napisac, bo mam kilka zaległych prac do pokazania i jedna nawet spełnia kolorystyczne wymogi zabawy u Danutki, ale o tym jednak dzisiaj nie będzie:)

Będzie za to o prezencie, o którym wspomniałam wracając po długiej przerwie, ponieważ doszedł już do adresatki i mogę go pokazac... Jak już zdążyliście przeczytac w tytule jest to herbaciarka z sowami, z moim ulubionym ostatnio cytatem. Drugą rzeczą jest świecznik, który w stu procentach zrobiła moja 4-letnia córka, ponieważ uwielbia mi towarzyszyc w tworzeniu, a nawet sama już zasiada i robi, tak jak np. dzisiaj:) A i jeszcze będą dwie kartki urodzinowe, jedna robiona przeze mnie, a druga również przez córkę, nie różnią się zbytnio, ponieważ robiłyśmy to z gotowych elementów, które wystarczyło ponaklejac więc chyba ciężko będzie odróżnic, kto robił którą:)

Herbaciarkę zrobiłam już jakiś czas temu...Napisałabym jak ją robiłam, ale nie pamiętam niestety jakie tam użyłam kolory... W każdym bądź razie pomalowałam ją na jeden kolor, poprzecierałam świeczką i pomalowałam drugim kolorem, który następnie pościerałam papierem ściernym. Na górę z zewnątrz przykleiłam serwetkę z sowami klejem do decoupage i całośc polakierowałam lakierem akrylowym. I to cała filozofia:) Jedynie środek wieczka różni się, ponieważ pomalowałam go na biało, za pomocą kleju do transferów przeniosłam tekst wydrukowany na drukarce laserowej, z boku nakleiłam sowę i pomazalam trochę patyną postarzającą. Również polakierowałam i gotowe:) 

Świecznik wygląda tak fantazyjnie...na pewno będzie super ozdobą ;)
I na koniec karteczki:


Dziękuję za uwagę i zapraszam:)

6 komentarzy:

 1. Moje piękne prezenty!!!!! Kocham :-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Sowie pudełeczko jest śliczne. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Herbaciarka śliczna a i pozostałym prezentom niczego nie brakuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sandrusia idzie w ślady mamy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Herbaciarka śliczna, świecznik i karteczki fajne, a motto życiowe...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które tutaj zostawiacie :)