niedziela, 14 czerwca 2015

Puszka na drobiazgi lub kredki / pisaki

Witam w słoneczno-deszczową niedzielę:)

Dzisiaj chcę zaprezentować puszkę, którą zrobiłam specjalnie na zabawę tematyczną w Małgosi, gdzie tematem jest dziecko. W pierwszej wersji miałam zgłosić poduszkę przytulankę, ale stwierdziłam, że może wymyślę coś lepszego, jednak raczej lepsze nie jest... Ale coś jest:) 
Kiedyś dostałam dwie puszki po pralinkach i tak sobie leżały. Z przedmiotów które mam do zdobienia  chyba tylko to nadawało się na zrobienie czegoś dla dziecka. No może jeszcze pudełka, ale to jest dłuższa historia tworzenia, nie nie mam tyle czasu. Córka wymyśliła sobie, że będzie to pudełko na pierścionki i kolczyki, których nie posiada, no ale...niech ma co chce :) No więc do rzeczy...

Puszkę obkleiłam sznurkiem jutowym, może nie jest to zbyt dziecięce, ale nie przepadam za malowaniem puszek. Następnie nakleiłam elementy powycinane z serwetki dziecięcej, bez wcześniejszego pomalowania sznurka na biało więc są troszkę ciemniejsze. 
Następnie klejem magicznym nakleiłam kształty, które robiłam dawno temu z glinki samoutwardzalnej, pomalowałam farbami akrylowymi i polakierowałam. 
Na górze nakleiłam koronkę.


Dziękuję za uwagę :) Pozdrawiam :)

7 komentarzy:

 1. Pomysłowa i kolorowa puszka na drobiazgi:) Ładnie zgrały się te motywy serwetkowe z kształtami z glinki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna ta puszka na dziecięce przybory. )
  Sznurek jutowy, koronka i te dodatkowe elementy doklejone rozweselają całość.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna. Bardzo lubię takie przeróbki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa puszeczka i te serduszka wspaniałe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjna puszka:) Pozdrawiam Serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna! ten sznurek tutaj fajnie pasuje, a motywy rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! Sznurek to jednak wdzięczny ozdobnik!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które tutaj zostawiacie :)